Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povolání: Zpěvák
Věk: 16
Datum narození: 14. 02. 1994
Místo narození: Hradec Králové, Česká republika
Znamení: Vodnář   

Životopis

Narodil se 14. 02. 1994 u Hradce Králové. S rodinou se na 2 roku přestěhovali do Anglie. Tam se odehrál jeden z jeho prvních uspěchů a to že vyhrál školní souteži Academy Idol v Liverpoolu.

Ač je mu teprve 15 let, má Jan Bendig již jasno v tom, že chce něco v životě dokázat. Tak se přihlásil Do Soutěže Československé superstár. I když byl ve svým 15 letech bezpochyby největším talentem soutěže, skončil na krásném 4. místě.

Přihlášení do soutěže SuperStar navrhli jeho rodiče. "A já s tím souhlasil. Chci lidem ukázat, co mám v sobě," říká Honza. . A co by udělal, pokud by vyhrál soutěž SuperStar? "Něco bych dal rodině, něco bych si nechal, taky bych něco daroval dětem do nemocnice a zbytek byl jel utratit do Paříže."

Jeho hudebními vzory jsou Jonas Brothers, Mariah Carey, Stevie Wonder, Demi Lovato a nedávno zesnulý Michael Jackson.Když má chvilku volna, zajde se někam pobavit s kamarády.

Honza je citlivý, bavící, upřímný, zpívá srdcem a především má obrovký talent. Díky tomu si získal srdce tísíců fanoušků.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hudba

(prcek, 18. 1. 2011 9:36)

kdy vidas cd